travel incentiveMENU

Budapeszt

Zakole Dunaju

Ramowy program wyjazdu

 Dzień 1 Przyjazd do Budapesztu
Wyjazd z dowolnego miejsca. Przyjazd do BUDAPESZTU w godzinach dopołudniowych. Wyjazd na Wzgórze Gellerta skąd roztacza się panorama na cały Budapeszt: cytadela, pomnik Wolności.. Następnie czas wolny na najsłynniejszym deptaku Budapesztu: Vaci Ut z licznymi sklepami, salonami mody, sklepikami z rękodziełem i pamiątkami lub czas wolny na basenach termalnych. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Możliwość zorganizowania wieczornego rejsu po Dunaju (dopłata ok. 10 EUR/os.). Nocleg.
 Dzień 2 Zwiedzanie miasta
Po śniadaniu przejazd do historycznego centrum miasta. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym: Buda: Wzgórze Zamkowe - jedno z najbardziej reprezentacyjnych miejsc miasta: Zamek Królewski, neogotycki kościół św. Macieja,
Baszta Rybacka. Zwiedzanie Pestu: neogotycki Parlament, zamek Vajdahunyad, plac Millenium. Przejazd na wyspę Św. Małgorzaty - wycieczka po wyspie kolejką turystyczną. Kolacja regionalna w restauracji połączona z degustacją wina. Powrót do hotelu. Nocleg.
 Dzień 3 Przejazd do Szentendre i Esztergom
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do miejscowości SZENTENDRE - spacer po centrum, krótkie zwiedzanie, m.in. kościół św. Piotra i Pawła, Katedra Serbska, Muzeum Marcepanu lub Muzeum Wina, wizyta w szlifierni diamentów. Następnie przejazd do ESZTERGOM, krótkie zwiedzanie miasteczka, miejsca koronacji św. Stefana z największą na Węgrzech Bazyliką (5-tą co do wielkości na świecie) ze skarbcem. Wyjazd w drogę powrotną. Możliwość zamówienia obiadu na trasie. Powrót w godzinach wieczornych.
cena od410 PLN/osobę

Świadczenia

Cena obejmuje:

  • 2 noclegi w hotelu *** pokoje 2,3 os. z łazienką na obrzeżach Budapesztu
  • 2 śniadania, 1 obiadokolację w hotelu, 1 kolację regionalną w restauracji
  • ubezpieczenie KL i NNW
  • opiekę pilota

Cena nie obejmuje:

  • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz przewodników lokalnych - ok. 4000 - 5000 HUF,
  • rejsu po Dunaju ok. 10 EUR/os.

Dodatkowe atrakcje

Rejs po Dunaju

Rejs statkiem wycieczkowym po Dunaju to doskonała okazja do chwili oddechu w trakcie zwiedzania miasta i możliwość zobaczenia dobrze znanych obiektów z zupełnie innej perspektywy. Wieczorny rejs może się przerodzić w romantyczną kolację przy świecach lub szaloną imprezę dyskotekową.

Kolacja regionalna

Pobyt w Budapeszcie nie może zostać "zaliczony" bez degustacji tutejszego wyśmienitego wina i pysznych potraw oraz zabawy przy cygańskiej muzyce. Zapraszamy na niepowtarzalny wieczór regionalny w jednej z licznych budapesztańskich piwnic, który będzie doskonałą okazją do świetnej zabawy i integracji grupy.
Zobacz film

Autobus wodny

Wycieczka po lądzie i wodzie bez konieczności zmiany środka transportu - niemożliwe? W Budapeszcie wszystko jest możliwe. Specjalny autobus zabierze Państwa na wycieczkę najciekawszymi ulicami Budapesztu, żeby następnie "wpaść" do Dunaju i zabrać Państwa na niezapomniany rejs autokarem - amfibią.

Noclegi

Standard zakwaterowania dostosowywany jest zawsze do oczekiwań i możliwości finansowych grupy. W Budapeszcie dysponujemy szeroką gamą pensjonatów i hoteli zróżnicowanych standardem i ceną, dlatego możemy sprostać wymaganiom każdej grupy. Przykładowe hotele, w których spały nasze grupy:

Alfa Art Hotel

Alfa Art Hotel to komfortowy hotel położony w III dzielnicy Budapesztu oferujący zakwaterowanie w 42 pokojach 2 i 3 os. z łazienkami. Hotel jest także doskonałym miejscem dla grup szkoleniowych i konferencyjnych - dysponuje salami konferencyjnymi, które mogą pomieścić do 160 os.

Aquamarina Hotel

Aquamarina Hotel to propozycja dla osób, które szukają oryginalnego zakwaterowania - hotel ten znajduje się na statku z początku XX w, który został odrestaurowany i przekształcony w 4* hotel. Oferuje zakwaterowanie w 40 stylowo urządzonych, klimatyzowanych pokojach z łazienkami w tym kilku luksusowych apartamentach.
Zakończ