travel incentiveMENU

Budapeszt

Eger

Ramowy program wyjazdu

 Dzień 1 Przyjazd do Budapesztu
Wyjazd z dowolnego miejsca. Przyjazd do BUDAPESZTU w godzinach południowych. Wyjazd na Wzgórze Gellerta skąd roztacza się panorama na cały Budapeszt: cytadela, pomnik Wolności.. Następnie czas wolny na najsłynniejszym deptaku Budapesztu: Vaci Ut z licznymi sklepami, salonami mody, sklepikami z rękodziełem i pamiątkami. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
 Dzień 2 Zwiedzanie miasta
Po śniadaniu przejazd do historycznego centrum miasta. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym: Buda: Wzgórze Zamkowe - jedno z najbardziej reprezentacyjnych miejsc miasta: Zamek Królewski, neogotycki kościół św. Macieja,
Baszta Rybacka. Zwiedzanie Pestu: neogotycki Parlament, zamek Vajdahunyad. Czas wolny na basenach termalnych lub przejazd na wyspę Św. Małgorzaty - wycieczka po wyspie kolejką turystyczną. Powrót do hotelu. Opcjonalnie wieczorny rejs po Dunaju (dopłata ok. 10 EUR/os). Powrót do hotelu. Nocleg.
 Dzień 3 Przejazd do Egerszalok Hoforas i Egeru
Po śniadaniu przejazd do przejazd do kąpieliska EGERSZALOK HOFORAS, którego niezwykłość polega na tym, iż wyrosło na piętrzących się wokół śnieżnobiałych formacjach z węglanu wapnia, wytrącającego się pod wpływem wypływającego spod ziemi gorącego źródła. To miniatura tureckiego Pamukkale zachwycająca księżycowym krajobrazem, tworzonym przez osadzający się na powierzchni kalcyt. Kąpiele w tutejszych basenach zalecane bywają przy reumatyzmie, nadciśnieniu, arteriosklerozie, dolegliwościach wątrobowych, oraz woreczka żółciowego. Przejazd do EGERU. Zakwaterowanie w hotelu. Wieczorem przejazd do Doliny Pięknej Pani na obiadokolację  połączoną z degustacją wina. Powrót do hotelu. Nocleg.
 Dzień 4 Spacer po Egerze
Po śniadaniu spacer po Egerze: Plac Dobo, Bazylika, Liceum, Zamek Królewski Egri Var, Minaret, Pałac Biskupa. Ok. godz. 11-12.00 wyjazd w drogę powrotną do kraju.
cena od575 PLN/osobę

Świadczenia

Cena obejmuje:

  • 3 noclegi w hotelach **/*** pokoje 2,3-os. z łazienką (2 noclegi w Budapeszcie, 1 nocleg w Egerze)
  • 3 śniadania, 2 obiadokolację w hotelu, 1 kolację regionalną z degustacją wina w Egerze
  • ubezpieczenie KL i NNW
  • opiekę pilota

Cena nie obejmuje:

  • przejazdu autokarem
  • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz na baseny termalne, przewodników lokalnych
Zakończ