travel incentiveMENU

Eventy i incentive

Eventy to nasza dobra strona organizacyjna, ponieważ zajmujemy się ich organizację na co dzień, przy okazji rocznic, wydarzeń, premier. Organizujemy eventy kulturalne, rozrywkowe i sportowe oraz okazjonalne. Oprawa organizowanych przez nas eventów obejmuje część oficjalną, często ksztaltującą wizerunek marki lub propagującą idee i nowe rozwiązania. W ramach eventu organizujemy również część cateringową i imprezową związaną z nagłośnieniem i częścią artystyczną. Często elementem organizacji eventu jest wynajęty lokal rozrywkowy lub specjalnie do tego przygotowany lokal ora rekwizyty.

Incentive, czyli team building to imprezy ukierunkowane na budowanie więzi pomiędzy ludźmi, ale także rozpoznanie możliwości jednostki. Dlatego właśnie w tym przypadku pracą naszego zespołu kierują psychologowie. Tylko w ten sposób pracodawca dowie się kim są jego ludzie i być może tylko w ten sposób pracownik dowie się kim jest on sam i na co go stać. Prowadząc odpowiednie ćwiczenia psychologiczne i tzw. zarządzanie zasobami zespołu, uczestnicy posiądą wiedzę na temat funkcjonowania ich zespołu i umiejętność wprowadzania zmian, co w konsekwencji poprawi funkcjonowanie grupy. Kładziemy nacisk na komunikację interpersonalną, charakterystykę pracy w zespole, reguły pracy w zespole, podejmowanie decyzji, radzenie sobie ze stresem, a także odkrycie zasobów indywidualnych jak i jednostki funkcjonującej w grupie za pomocą technik psychologicznych, które są informacją dla nich samych i organizatora o możliwościach uczestników.
Imprezy integracyjne świetnie służą technikom budowania efektywnego zespołu. Wszystkie ćwiczenia mają charakter warsztatowo treningowy, często w charakterze zabawowym, gdzie dominującą funkcję spełniają zadania, gry, ćwiczenia, symulacje, analizy przypadków.
Team building rozwija, pogłębia, ale przede wszystkim integruje zespół pracowników, czy też osób współpracujących ze sobą. Team building pomaga rozwiązywać problemy komunikacyjne w zespole i poprawić skuteczność jego działania. Team building może być przygodą, jak i również formą łamania stereotypów panujących w organizacji zespołu.
Imprezy sportowe
Organizacja imprez, a w szczególności team building często ukierunkowana jest na imprezy sportowe, takie jak: atrakcje dmuchane, atrakcje wodne, gotowe scenariusze team building,
gry drużynowe, gry planszowe dla dorosłych, gry scenariuszowe, gry terenowe, jazda poduszkowcem, jazda pojazdami militarnymi, jazda quadem, kursy gotowania, kursy jazdy sportowymi samochodami, loty balonem, loty w powietrzu, łucznictwo, mosty linowe, nurkowanie, paintball, paragliding, pojazdy mechaniczne, ponad 300 atrakcji outdoor, rafting
skoki spadochronowe, spływy, strzelectwo, survival, ściana wspinaczkowa, techniki linowe, turystyka biznesowa, warsztaty medyczne, wodne imprezy, wspinaczka, wyprawy rowerowe, zabawy integracyjne, zabawy integracyjne, zabawy integrujące, zjazdy na linach,
zorbing, zwiedzanie jaskiń.

Off-road to zabawa sportowa polegająca na próbie umiejętności prowadzenia samochodu
terenowego dostarczające wielu wrażeń i adrenaliny. Elementem jazdy jest prędkość, umiejętność kierowania, orientacja w terenie i dokładność jazdy.
Dysponujemy samochodami terenowymi takich marek, jak: Suzuki, Toyota, Jeep, Land Rover, Daihatsu, Nissan, Isuzu, Range Rover.
Pikniki firmowe
Pikniki firmowe to całodniowa lub pół dniowa propozycja dla firm, zwykle piknik dla pracowników i ich rodzin. Kompleksowa organizacja i obsługa obejmująca catering, wyszukanie miejsca, załatwienia pozwolenia, zapewnienia dobru i przygotowania menu, organizacja występów artystów i muzyków, konferansjerki, zabawy rodzinne i integracyjne.
Nad organizacją pikniku czuwają instruktorzy, animatorzy zabaw oraz firma cateringowa, która dba, aby każdy uczestnik mógł skorzystać z przygotowanego menu.
Pikniki firmowe to świetny sposób na integracje zespołu bez konieczności nocowania poza miejscem zamieszkania.