travel incentiveMENU

Czeskie Morawy

Jaskinie, Winnice i Pałace

Ramowy program wyjazdu

 Dzień 1 Przyjazd na Morawski Kras
Wyjazd z dowolnego miejsca. Przyjazd na Morawski Kras, przejście szlakiem turystycznym (spacer 40 minut ) do Punkiewnych jaskiń. Zwiedzanie Jaskini Macochy , wraz ze spływem łodziami podziemną rzeką Punkvą. Przejazd do Brna - największego miasta na Morawach. Starówka, Kościół św. Jakuba, Katedra św. Piotra i Pawła, Przyjazd do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
 Dzień 2 Zwiedzanie okręgu Lednice -Valtice
Po śniadaniu wyjazd do na zwiedzanie okręgu Lednice -Valtice. - cały objęty patronatem UNESCO. Pałac w Valticach i letnia rezydencja w Lednicy - bogate włości Lichtensteinów , do których do dzisiaj rości sobie prawo księstwo Lichtenstein . Przyjazd do Mikulova - pogranicznego miasta z pięknym renesansowym zamkiem z XVI wieku . Przejazd do jednej z tutejszych winnic - zwiedzanie lokalnych piwnic , degustacja wina oraz kolacja regionalna. Powrót do hotelu. Nocleg.
 Dzień 3 Przejazd do Ołomuńca
Po śniadaniu wykwaterowanie, przejazd do Ołomuńca, zwiedzanie jednego z najstarszych miast na Morawach - Ratusz., Fontanna Ariona, Pałac Edelmana , Zegar Ratuszowy , Fontanna Cezara , Kolumna Morowa , Katedra . Opcjonalnie zwiedzanie mini browaru oraz obiad. Wyjazd w drogę powrotną do kraju.
cena od465 PLN/osobę

Świadczenia

Cena obejmuje:

  • 2 noclegi w hotelu /* na Morawach w pokojach 2, 3-os.
  • 2 śniadania i 2 obiadokolacje w tym jedną regionalną z degustacją wina
  • bilety wstępów:  Jaskinia Punkevni wraz ze spływem łodzią, Pałac w Lednicach (I część),
  • ubezpieczenie KL i NNW
  • opiekę pilota
Zakończ