travel incentiveMENU

O nas

Travel Incentive to firma zajmująca się organizacją szeroko pojętych wydarzeń i realizacji artystycznych, imprez motywacyjnych i firmowych, wydarzeń specjalnych, pikników i   promocji sportu. 

Organizujemy niepowtarzalne wyjazdy firmowe, będące atrakcyjnym i skutecznym narzędziem budowania relacji oraz wzmacniania lojalności.

Naszą firmę tworzy różnorodność osobowości, specjalizujących się w wielu dziedzinach, co daje wielu pomysłów i twórcze podejście do każdej zleconej nam imprezy.

Jako firma, wcielamy w życie wszelkie pozornie niemożliwe pomysły i dbamy o zapewnienie niezapomnianych, ekscytujących wrażeń, co w połączeniu ze wspaniałą atmosferą pozwoli przeżyć wszystkim niezapomniane chwile w duchu zabawy, radości i często podwyższonej adrenaliny. 

Przez wiele lat naszej dotychczasowej działalności  mieliśmy okazję pracować dla wielu firm i instytucji zarówno polskich jak i zagranicznych, co pozwoliło nam zdobyć duże doświadczenie w branży związanej z szeroko pojętymi usługami incentive Ciągle rozwijamy się, nasze doświadczenie poszerzamy, a wachlarz usług poszerzamy, co znacznie wpływa na możliwości kolejnych organizowanych imprez.
Chcemy by satysfakcja naszych klientów była dla nas najlepszą reklamą, a polecenie najlepszą formą reklamy.

Oferta wyjazdów firmowych skierowana jest do nowoczesnych, prężnie rozwijających się firm i instytucji, które dbają o kreatywny rozwój swoich pracowników i partnerów biznesowych.

Naszym największym atutem jest wieloletnie doświadczenie zgranego zespołu specjalistów. Indywidualnie dla każdego Klienta dobierzemy atrakcyjną lokalizację, a nasza fachowość
i profesjonalizm oraz świetna organizacja zapewnią obsługę na najwyższym poziomie. 

Nasze imprezy dla firm skonstruowane są indywidualnie pod potrzeby klienta, jego oczekiwania i budżet. Organizujemy zarówno wyjazdy wysokobudżetowe z pełną oprawą i autorskim scenariuszem, jak i niskobudżetowe wyjazdy z ciekawym programem, dopasowując się do preferencji klienta i zakładanego celu wyjazdu.

Każdy wyjazd jest indywidualnie opracowany i negocjowany na każdym etapie realizacji.

Realizujemy projekty wyjazdowe zarówno w te bliższe, europejskie kierunki, jak i najdalsze zakątki świata.

Dbamy o wszystkie etapy przygotowań do imprezy, bo kluczowym elementem sukcesu każdego wyjazdu firmowego jest dobra organizacja, komunikacja oraz bezbłędna realizacja, zakładająca dynamiczny scenariusz realizowanej imprezy.

Oferujemy Państwu pomoc naszego doświadczonego i kreatywnego zespołu eventowego, który pomoże zaplanować i zorganizować niezapomniany wyjazd firmowy lub event tak, aby były wyjątkowym wydarzeniem w życiu Państwa firmy!


Czym zajmujemy się?
  • zorganizujemy noclegi i dopilnujemy, aby jakość usług była na jak najwyższym poziomie
  • znajdziemy i zorganizujemy transport, począwszy od taksówki, busa, autokaru, a kończąc na odrzutowcu, czy też statku turystycznym
  • opracujemy program pobytu
  • zaplanujemy atrakcje
  • zorganizujemy przewodników, pilotów, animatorów i gawędziarzy
  • zarezerwujemy bilety wstępu
  • ubezpieczymy uczestników wyjazdu odpowiednią polisą